ZAČETEK PLESNIH URIC IN PLESNEGA DRUŽENJA

Niti slučajno letošnja sezona vodenih vadb v organizaciji našega društva ne bo minila brez plesa. Daleč od tega, spet bo plesalo staro in mlado. Osnovnošolci iz prvega in drugega razreda se bodo vrteli ob sredah, tretješolci in četrtošolci bodo migali ob četrtkih, medtem ko bodo odrasli nestrpno čakali na ponedeljek, ko je na vrsti njihov termin za poskok. Vse to in še več se bo dogajalo v Zadružnem domu Zadvor pod vodstvom Petre Vlah:  

1. OTROŠKE plesne urice – 1.-2. razred: PRIČETEK TO SREDO 7.10. ob 16.30 – Zadružni dom Zadvor.

2. OTROŠKE plesne urice – 3.-4. razred VSAK ČETRTEK OB od 15h do 16h – Zadružni dom Zadvor – mimogrede: že potekajo

3. PLESNO DRUŽENJE – odrasli – UVODNA VAJA v PONEDELJEK. 12.10.2015 OB 20h v Zadružnem domu Zadvor

 

VLJUDNO VABLJENI, DA SE SKUPAJ ZAVRTIMO IN SLABO VOLJO PREPODIMO!!!