PILATES Z NINO / ZUMBA SENIOR / VAJE ZA OSTEOPOROZO

Sezona se nepreklicno začenja in danes vas želimo opozoriti na dve, premierno vpeljani vadbi, ki ju želimo letos peljati skozi celotno sezono. Gre za vaje za osteoporozo, ki se začnejo ta četrtek in bodo potekale v dopoldanskem času. V petek sledi naslednja premiera. ZUMBA SENIOR bo na sporedu ta petek ob 19-ti. uri v Zadružnem domu Zadvor.

Vljudno vabljeni na obe rekreaciji !

Ob tem seveda ne pozabite na naslednje ponedeljkove sladkorčke.Na ta dan lahko zvečer v okviru našega društva zaplešete, popoldne pa bodo energijo na otroški rekreaciji zapravljali otroci. Odveč je zapisati: Vabljeni !

Napočil je čas tudi za Ninin pilates – z eno majčkeno spremembo:

Namesto v petek je pilates v sredo 19:00 – 20:00, v OŠ Sostro.

Vabljeni !

Ne bomo vam namignili, da imamo na zalogi še druge vadbe – glej URNIK ! Tam najdete pilates, pilates zdrava hrbtenica, košarka, funkcionalna vadba in še in še in še…ja tudi namizni tenis..preverite, izberite in se nam pridružite !