V ČETRTEK PREDSTAVLJAMO SEZONO 2015/16

Vabljeni na predstavitev prihajajoče sezone v organizaciji ŠD Zadvor, ki bo ta četrtek 10. 9. 2015 od 16:00 do 19:00 v dvorani Zadružnega doma Zadvor.

 

Poleg celostnih informacij o vadbah, ki že potekajo ali pa se pravkar začenjajo, kot so TEKAŠKA VADBA, ZUMBA in prihodnji torek tudi JOGA, bomo ponudili tudi informacije o vsej sezonski ponudbi vašega omiljenega društva. Letos vabimo na:

          pilates           ples (odrasli),           ples (otroci),           otroška telovadbo:       šolarji od prvega do tretjega razreda,          predšolski otroci od 5. do 6. leta,       predšolski otroci od 2. do 4. let,           splošno vadba,           vaje za osteoporozo,           rekreacijo za seniorje,           zumbo,           badminton,            rekreacijo (ženske),           jogo,           namizni tenis,           aerobiko,           tekaško vadbo,           funkcijsko vadbo,           boot camp,           pilates – zdrava hrbtenica,           nogomet,           košarko.

Seveda boste na spoznavnem popoldnevu lahko pridobili tudi ustrezne informacije o dveh akcijah, ki potekata v naravi: za GREM, GREVA, GREMO NA ORLE & PO KLANČKU DOL, PO KLANČKU GOR še vedno ni prepozno, zato tudi v teh primerih še vedno velja povabilo k sodelovanju !

 

VABLJENI !