34. MOLNIŠKI TEK – memorial Milana Briclja – poročilo

 

 

 

 

 

Za nami je še ena izvedba Molniškega teka, tokrat že štiriintrideseta (34). Precej dolga beseda za precej dolgo obdobje. To je obdobje, ki ga je zaznamovalo 34. zaporedoma izpeljanih tekov. To pomeni vsaj 34 dobrih razlogov za nadaljevanje, zato že sedaj vabimo na 35 jubilejno izvedbo Molniškega teka, ki bo na sporedu enkrat v 2016. Kot ponavadi se bomo tudi takrat potrudili za čim boljšo organizacijo dogodka. Sicer pa: kaj reči o letošnjem teku ? Večina tistih, ki ga je odtekla je bila zadovoljnih. Res pa je, da smo jih pričakovali nekaj več – razlogov je sicer kar nekaj a, a želja po več ostaja. Zato tole sporočilo velja tudi kot poziv k predlogom za prihodnje. Vsakega dovolj resnega se bomo tudi mi lotili z vso potrebno resnostjo. Do takrat pa vas zgolj še napotimo v FOTOGALERIJO in na pregled letošnjih REZULTATOV.

 SE VIDIMO NA 35. MOLNIŠKEM TEKU – MEMORIALU MILANA BRICLJA LETA 2016 !