ŠPORTNI DAN ČETRTNE SKUPNOSTI SOSTRO & VETER V LASEH 2014

 

 

ŠD ZADVOR tudi letos z največjim navdušenjem najavlja športni uvod v oktobrsko peko kostanja: Jesenski športni vikend je tu !. Kot je za ta čas v letu običajno, se je vaše omiljeno športno društvo ponovno zapletlo v izpeljavo športnega vikenda, ki bo letos 4. & 5. 10 2014, torej to soboto in nedeljo. V soboto 4. 10. 2014 bomo skupaj z učenci OŠ SOSTRO dopoldne z vetrom v laseh lovili dobro voljo, rekreativni odklop in pozitiven pogled na življenje. V nedeljo 5. 10. 2014 je na vrsti rekreacija za vse: ŠPORTNI DAN ČETRTNE SKUPNOSTI SOSTRO, ki bo letos hkrati z GOLAŽIJADO ! Tudi letos smo pripravili kar nekaj rekreacije, ki bo skupaj s popoldanskim druženjem pripomogla k lepo preživeti nedelji, zatorej vas vljudno vabimo na:

AKTIVNOST

PRIČETEK

LOKACIJA

(kolesarski) KOSTANJEV MARATON

10:30

Start: Zadružni dom Zadvor

POHOD

12:00

Start: Brunarica Zadvor

KOŠARKA

11:00

 

Igrišče Sostro

 

ODBOJKA

11:00

NOGOMET

11:00

NORDIJSKA HOJA

12:00

Start: Brunarica Zadvor

TEK NA MOLNIK

11:30

Start: Brunarica Zadvor

 

Vse aktivnosti so ne-tekmovalnega značaja, časov se ne meri, teče in kolesari se v skupini, poudarek je na rekreativnem druženju !

Na popoldanskem družabnem srečanju od 15.00 naprej v Brunarici Zadvor bomo med drugim:

–              okušali zmagovalni golaž,

–              pekli kostanj,

–              uživali v praženem krompirju

–              izpeljali nekaj družabnih iger,

–              imeli likovne delavnice za otroke

–              preizkusili slackline

–              ter se družili in zaplesali ob zvokih ansambla SKALA.

Rezervirajte si prvo oktobrsko nedeljo za rekreacijo, druženje in dobro voljo!

 

VLJUDNO VABLJENI!