1000 GIBOV – OSTANITE AKTIVNI TUDI ČEZ POLETJE !

V ponedeljek, 9. junija tudi v ŠD ZADVOR pričenjamo z vsakodnevno jutranjo telovadbo na prostem – vaje 1000 GIBOV za lepši začetek dneva !

 

Vadba je organizirana v sodelovanju z DRUŠTVOM SOLA ZDRAVJA in bo vsakodnevno potekala na šolskem igrišču OŠ SOSTRO od 7.30 do 8.00 (v vsakem vremenu).

 

Vaje 1000 GIBOV so namenjene izboljšanju gibalnih sposobnosti in so primerne za vsakogar. Odlično pripomorejo k odpravi jutranje zaspanosti, saj nas na sproščen, blag in prijazen način uvedejo v nov dan.

 

Vse vaje se izvajajo stoje. V pol ure s pomočjo 55-tih različnih vaj razgibamo vse sklepe in vse mišične skupine (začne se pri dlaneh, konča pa pri podplatih), s čimer se ohranjajo funkcionalne sposobnosti in se doseže boljša gibljivost, okretnost telesa ter ravnovesje. Zaradi gibanja na prostem in druženja v skupini, jutranja telovadba pripomore k izboljšanju splošnega (psihičnega) počutja, saj zmanjšuje občutek osamljenosti, socialne izključenosti in depresije, izoliranosti.

 

VABLJENI NA AKTIVNO JUTRANJE PREBUJANJE !