VABLJENI NA ČISTILNO AKCIJO – 12. 4. 2014

VLJUDNO VABLJENI NA ČISTILNO AKCIJO, ki bo potekala to soboto, 12. 4. 2014 na področju ČS Sostro !

Kot je v navadi že mnogo vrsto let, Športno društvo Zadvor tudi letos organizira in sodeluje v čistilni akciji pod okriljem Četrtne skupnosti Sostro, katere namen je očistiti kar največji del naše četrtne skupnosti.

Zakaj ? Ker je prijetneje bivati v bolj urejenem okolju. Čiščenje okolice je najmanj kar lahko storimo samoiniciativno.

Že kar običajno je postalo, da ŠD Zadvor v okviru vsakoletnega pospravljanja okolice poskrbi predvsem za čiščenje tistega dela ČŠ Sostro, ki je najbližje rekreaciji. Nič drugače ne bo niti letos, ko se bomo zopet lotili čiščenja predvsem v dolini Konjščica pod Urhom (da se bo na 33. Molniškem teku – memorialu Milana Briclja res teklo v prijetnem, naravnem okolju), na gozdnih poteh proti Orlam (da bodo sprehodi še prijetnejši) in drugod po naši četrtni skupnosti.

VLJUDNO VABLJENI K UDELEŽBI !

Športniki se dobimo ob 8.00 pred Zadružnim domom Zadvor, kamor bodo dostavljene tudi smetarske vreče. Zaključek akcije bo sledil ob 12. 30 v Brunarici Zadvor, kjer bodo organizatorji poskrbeli za malico.

Se vidimo na čistilni akciji !