DO KONCA SEZONE AEROBIKA UGODNEJE !

Bejbe in bejboti tole leti na vas ! Še preden se raztreščite po plažah, ŠD Zadvor predlaga malo razgibavanja. Že celo sezono na aerobiki migamo ob sredah v dveh terminih in sicer ob 19.30 ali 20.35 v mali telovadnici OŠ Sostro. Pridružite se nam na sproščenih in zabavnih seansah, kjer z lahkoto ulovite veter prijetne rekreacije !

Za zaključek sezone vabimo z ugodno ponudbo FIT V POLETJE:

Vadba – april, maj = 20 eur

Vadba – maj = 10 eur

Naj vas spomnimo, da je aerobika vedno zabavna in strokovno vodena dejavnost, kjer je uvodni del ure namenjen ogrevanju celotnega telesa, ko se ob nižjem tempu telo pripravi na vadbo v osrednjem delu rekreativne ure. Da je bolj zanimivo v osrednjem delu vadbe, nastaja, čisto mimogrede, koreografija, ki je sestavljena iz osnovnih gibalnih elementov in se postopoma nadgradi z malce zahtevnejšimi elementi. Cilj glavnega dela ure je krepitev mišičnih skupin oz. oblikovanje telesa. Vsaka ura se zaključi s sproščanjem in raztezanjem mišičnih skupin, ki so bile med samo vadbo obremenjene. Statično raztezanje oz. stretching je zelo pomemben element ure aerobike, saj z njim poskrbimo, da se fiziološke vrednosti organizma vrnejo na vrednosti v mirovanju, kar povzroči, da se telo po vadbi umiri in sprosti. Odveč je pripomniti, da je po tako zasnovani vadbi, skok v poletje še prijetnejši !