Vabimo na ZUMBO ! – do konca sezone ugodneje

Sezona se preveša v drugo polovico, na vadbah ZUMBE, ob torkih od 19h do20h in ob nedeljah, od 19.15 do 20.15 je še nekaj prostih mest.

Vabljeni na pošteno dozo zumba rekreacije ! – odslej po polovičnih cenah !

Naj spomnimo (predvsem tiste, ki morebiti oklevajo), da je zumba tista vrsta aerobike, ki sicer izvira iz Kolumbije, vendar v zadnjih nekaj letih izjemno popularnost dosega povsod po svetu. Gre za vadbo, ki jo odlikuje raznolikost, saj ne gre zgolj za povezovanje tipičnih športno-gibalnih elementov, temveč gre za kombinacijo klasične aerobike, borilnih veščin in predvsem plesa. Vaditelji v posamezno vadbo vključujejo več različnih plesnih elementov iz hip hopa, soce, sambe, salse, mamba, za nameček pa lahko v vadbi odkrijete tudi odsev orientalskih plesov in daljnega Bollywodda. Vadba je kompleksna in ima poživljajoč učinek tako na srčnožilni kot mišični sistem posameznika.