Za prehodne poti II.

ŠD Zadvor se še enkrat iskreno zahvaljuje vsem, ki so, navkljub kislemu vremenu, sodelovali na ponedeljkovem čiščenju trim steze. Udeleženci poročajo, da je sedaj očiščeno in prehodno od Brunarice po TRIM stezi skoraj do Orel, in iz Urha do Strmeca.

Thnx banda !

A dela še ni konec: potrebna bi bila še ena akcija, v kateri bi se čistilo po obeh poteh do Orel (o katerih poteh je govora boste izvedli na licu mesta) zato:

VABLJENI na čistilno akcijo za prehodne poti to SOBOTO, 15. 2. 2014 (od 9h do 12h) !

ZBIRNO MESTO: BRUNARICA ZADVOR (in po čiščenju: GOSTILNICA ORLE)

Zaželena je potrditev udeležbe – KONTAKTNA OSEBA: Marija Pavlič (031 – 657 923)

Še vedno velja vabilo tudi tistim, ki imajo motorno žago in jo znajo uporabljati. Priporočljiva je dobra obutev (je zelo mokro) in seveda močne rokavice, pokrivalo. Seveda ne bo odveč opozorilo, da entuziazem ne bo prelisičil previdnosti. Vse delamo namreč na lastno odgovornost !

SE VIDIMO !