Uvodna ura orientalskega plesa – 3. 10. 2013

V okviru ŠD Zadvor bo tudi letos potekala vadba ORIENTALSKEGA PLESA za začetnice, ki bi se rade seznanile z lepotami in skrivnostmi te plesni zvrsti.

Orientalski plesi so mešanica različnih plesnih tradicij (perzijska, egipčanska,…) in so lahko oblika rekreacije in sproščanja, lahko pa vodijo tudi k nastopanju. V naši skupini so dobrodošle ženske vseh starostnih obdobji, ki si želijo spoznati čare orientalskih plesov. Vadba se običajno prične z ogrevanjem, kjer ob različni glasbi spoznavamo gibe ter raznovrstne kombinacije gibov. V vadbenem letu se naučimo nekaj koreografij s katerimi se lahko ob koncu sezone tudi predstavimo zainteresirani publiki.

Vadba se prične v ponedeljek 3. 10. 2013 ob 21-ti uri v Zadružnem domu Zadvor

Odgovor več na vaša dodatna vprašanja zagotavlja Maša: 040 529 228

Vabljene !