ZAČETNI PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE !

V ŠD ZADVOR radi plešemo in zato razigrano razglašamo, da bo v četrtek 11. 10. 2012 na sporedu uvodna ura ZAČETNEGA PLESNEGA TEČAJA ZA ODRASLE ! To je dovolj velik in primeren razlog, da si za to zimo rezervirate četrtkove termine od 18.00 do 19.30 za plesne ritme in dobro voljo !

Začetni plesni tečaj je namenjen tako tistim,ki so prepričani, da ne ujamejo ritma, kot tudi tistim. ki so bili na valeti še preveč sramežljivi in so enkrat vmes pozabili plesati, namenjen je tudi tistim redkim, ki se še nikoli niso srečali s plesom, kot tudi tistim, ki so svojo zadnjo polko odplesali dolgo tega nazaj na kaki diamantni poroki. Na začetnem plesnemu tečaju se boste zainteresirani seznanili z osnovnimi plesnimi koraki in vljudnimi triki vseh najpogosteje zaželenih plesov.

VABLJENI !

Plesni kontakt zagotavlja Petra Vlah: 040 – 228 956