Nogomet

»Dribling, finta v levo, lob, plasirana ….« – brez nogometa ne gre niti v ŠD Zadvor
Brez nogometa ne gre niti v ŠD Zadvor, ki za namene nogometne rekreacije nameni kar nekaj terminov, v katerih preigrava, nabija in rekreativno preživlja prosti čas precej članov. Še posebej veliko je otrok, ki se preko vadbe seznanijo z nogometnimi osnovami in pravili, tehniko in taktiko nogometne igre. Vadba je hkrati blizu in daleč od treninga v nogometnih klubih. V nogometnih terminih ŠD Zadvor je še vedno prva zapoved osredotočenost na prijetno, zdravo in športno-nogometno druženje, ki je dostopno in prijazno za vse ter je daleč od lestvic in tekmovalnosti. Vsemu naštetemu navkljub, pa gre za vadbo v kateri se lahko otroci seznanijo s tem priljubljenim športom in jo morda izkoristijo kot odskočno desko v svet nogometnih zvezdnikov.